BattleGroup Frontlines – BF2 modifikace z WWII

Mod scénu u svých oblíbených her (HL2 a Battlefield 2) her sleduju celkem pravidelně, protože nové modifikace jsou jeden z dobrých důvodů, proč si koupit originální hru. Na poli modifikací právě pro Battlefield 2 se objevil nováček, kterým je BattleGroup Fronlines, modifikace zasazená východní frontu druhé světové války. V neděli jsem ji pořádně vyzkoušel a podělím se o dojmy.

Continue reading

Slick ICQ: multiplatformí mobilní IM klient

O víkendu jsem otestoval Slick ICQ, nového multiplatformního klienta pro mobilní instant messaging, kterého vyvíjejí Lonely Cat Slick logoGames, od nichž jsem už dříve vyzkoušel velice povedený ProfiMail. Přestože je v názvu programu uvedeno ICQ, Slick podporuje všechny hlavní IM služby (ICQ, Yahoo, AIM, MSN, Google Talk, Jabber) a podporuje všechny hlavní IM služby: ICQ, Yahoo, AIM, MSN, GoogleTalk a Jabber a zároveň je k dispozici pro celou řadu zařízení a systémů.

Continue reading

Handango: Free App Friday

Mám tu jedno stručné info pro všechny technoidy. Online obchod se mobilním SW Handango zavedl akci Free App Friday, česky řečeno každý pátek aplikace zdarma. Vždy v pátek bude možné stáhnout jednu vybranou aplikaci pro mobilnín zařízení zdarma, pokud to v daný pátek nestihnete, bude možné tuto aplikaci následující týden zakoupit se slevou. Aplikace jsou samozřejmě vždy pouze pro jediný systém (Symbian, WM), tudíž ne každý pátek bude posvícení pro každého. Ale i tak je to skvělá možnost, jak si zdarma pořídit dobrý software.

Giveaway of the Day – SW zdarma

Giweaway of the Day je stránka hodná pozornosti. Každý den totiž nabízí jeden vybraný kousek software zdarma, pouze jeden pro zvolený den. Žádný háček v tom není, jen jistá omezení, která se ale pohybují v očekávatelných rámcích: žádná technická podpora zdarma, žádná garance automatických aktualizací danho programu a konečně užívání pouze ke komerčním účelům. V nabídce se objevují jak programy pro práci, tak i hry, a i když si ne každý den vyberete, je Giweaway of the Day dobrou šancí, jak si legálně pořídit software. Giweaway of the Day si určitě zaslouží aspoň místo v RSS čtečce, já jsem si přidal i widget na stránku.