• software,  Windows Phone

    Toshl – sledujte své výdaje mobilně

    Aplikací pro sledování osobních výdajů v mobilním telefonu jsem už několik vyzkoušel ještě v dobách Windows Mobile. Většinou jsem po nějakém čase přestal, protože obsluha aplikace byla zdlouhavá, pořád jsem musel vybírat správné kategorie. Multiplatformní expense tracker Toshl na jde jinak. Aplikace Toshl je k dispozici pro všechny důležité mobilní operační systémy, užívat ji tedy zdarma v základní verzi mohou vlastníci mobilů s Androidem, iOS, Windows Phone, Symbianem, BlackBerry nebo Maemo. Po stažení si vytvoříte účet a můžete začít. Výdaj stačí zapsat a přidat k němu štítky podle vlastní volby. Struktura monitorování je tedy plně na vás. Chcete vědět, kolik projíte v práci? Přidejte si ke štítku jídlo i štítek…

  • HW

    Nový pracovní mobil: Nokia E6

    Zařídil jsem si v práci nový pracovní mobil, Nokii E6 v bílé barvě. Všechny svoje zkušenosti jsem se rozhodl zaznamenat na novém blogu zaměřeném právě na mobil Nokia E6. Volba symbianového mobilu byla dána nutností synchronizace s Lotusem od IBM a byť je Symbian pořád dost pozadu za ostatními moderními operačními systémy, poslední verze se dá docela dobře používat.

  • Uncategorized

    Počasí v mobilu

    Podle posledních statistik používá internet v mobilu už přes dva milony Čechů. Pokud patříte mezi ně, můžete ocenit mobilní předpověď počasí, kterou spustil server o počasí in-pocasi.eu ve spolupráci s firmou Vruce.cz. Mobilní verze se nachází na adrese m.in-pocasi.eu. Díky ní můžete kdekoliv zjistit jestli bude pršet, což vám umožní radarové snímky, nebo jestli bude svítit slunce, což pro změnu poznáte pomocí satelitních snímků. Nechybí samozřejmě ani podrobná předpověď počasí až na 5 dní nebo aktuální počasí z celé České republiky. O aktuálnímdění vás na webu informují i aktuality. Všechny informace jsou doplněné příjemným a přehledným designem.Majitelé chytřejších telefonů mohou používat specializované aplikace pro předpověď počasí, pro občasné použití však…